Відео із затримання двох п’яних вінницьких оперативників

7756799999Активісти розповіли, що під час затримання п’яних міліціонерів ті намагались втекти від них полями. Але активісти виявились спритнішими. Вони не тільки наздогнали п’яних Сергія Петровича та Вадима Володимировича, а ще й завезли їх відділок та перевірили у наркодиспансері на вміст в крові алкоголю. В одного із них алкостетер показав позначку 0,46 проміле, у іншого — 1,69 проміле.

19 квітня двох вінницьких міліціонерів застукали в стані алкогольного сп’яніння на робочому місці.

20 квітня відео затримки та перевірки двох п’яних оперативників виклали на Ютубі.

Машину слідчо-оперативної групи побачили біля ставку. Під час перевірки двоє із чотирьох правоохоронців на очах групи активістів, за чиєї ініціативи і відбулось оприлюднення цього факту, почали переодягатись у цивільний одяг. Двоє інших на питання скільки вас у слідчо-оперативній групі, відповіли що тільки двоє. Активісти їх перепитували тричі та тричі отримували одну ту ж саму відповідь.

Істина відкрилась вже у відділку. Начальник дозволив активістам бути присутнім під час  медичного  освідчення стану затриманих правоохоронців  у наркодиспансері.

Пристрій, який вимірює кількість алкоголю в крові в одного із оперативників показав 0,46 проміле, у іншого аж 1,69 проміле.

Джерело: 20minut.ua