Від сьогодні припиняються автобусні перевезення в зоні АТО

скачанные файлы (19)Від 6 січня припиняються автобусні перевезення на території проведення антитерористичної операції. Про це повідомила прес-служба Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. «З 6 січня 2015 року припиняється продаж квитків та перевезення пасажирів на автобусних маршрутах до зупинок на території проведення антитерористичної операції», — йдеться у повідомленні.

Таке рішення пояснили прагненням «уникнути загроз життю та здоров’ю пасажирів». В кінці 2014 року в інтересах безпеки Україна припинила залізничне та автобусне сполучення з анексованим Кримом.

Посилення перевірок

3 січня секретар РНБО Олександр Турчинов відвідав зону проведення АТО, після чого повідомив про посилення контролю за рухом на територію, підконтрольну так званих «ДНР» та «ЛНР». «Через лінію зіткнення створено 7 транспортних коридорів, всі інші шляхи перекриті. Місцеві невдоволені, але безпека мільйонів важливіша», — повідомив Олександр Турчинов. 4 січня президент Петро Порошенко провів нараду з силовиками, пояснивши, що «активізація терористів потребує рішучих дій».

Він доручив СБУ посилити контроль на пропускних пунктах для недопущення контрабанди, а Антитерористичному центру — забезпечити проходження через пропускні пункти лише оформлених вантажів. 6 січня РНБО оприлюднило перелік пунктів пропуску між територіями, підконтрольними Україні, та захопленими бойовиками «ДНР» та «ЛНР».

Переміщення людей та вантажів проходитиме у напрямках: Луганськ-Щастя-Новоайдар; Луганськ-Станиця Луганська – Широкий; Фащівка-Дебальцеве-Артемівськ; Горлівка-Артемівськ; Донецьк-Курахове; Донецьк-Маріуполь (через Волноваху), Новоазовськ-Красноармійськ-Талаківка-Маріуполь.

По матеріалам bbc.co.uk