В зоні АТО продовжуються масовані обстріли — речник Андрій Лисенко 21.01

Лысенко-АКЦ-122Як повідомив речник РНБО Андрій Лисенко, протягом доби ситуація у зоні Антитерористичної операції характеризувалася продовженням масованих обстрілів угрупованнями російсько-терористичних військ позицій сил АТО та намаганнями бойовиків розширити підконтрольну їм територію.

На Луганському, Дебальцевському та Донецькому напрямках терористи неодноразово обстрілювали позиції сил АТО з використанням артилерії, мінометів, гранатометів, танків та установок «Град».

Первая леди Украины заразилась коронавирусом

В Донецькому аеропорту триває бойова операція. В результаті боїв підрозділи бойовиків підірвали злітно-посадкову смугу. До позицій українських військових підійшли додаткові резерви та доставлено боєприпаси. Начальник Генерального штабу генерал-полковник Віктор Муженко знаходиться в зоні АТО та керує підрозділами Збройних Сил України.

Наступ бойовиків та російських військ на Луганщині в районі 29-го та 31-го блокпостів ЗСУ на Бахмутській трасі зупинено. У результаті бою сили АТО відійшли від 31-го блокпосту до опорного пункту та, отримавши підкріплення і боєприпаси, продовжують вести бій, аби відновити свої позиції й вибити звідти ворога.

В ОРДО не работает связь "Vodafone": названы причины

Протягом доби 1 український військовослужбовець загинув, 40 отримали поранення.