У Донецьк прибули журналісти РФ для організації провокацій

52044_4Росія відправила в Донецьк групу з 20 представників російських ЗМІ — для організації і трансляції провокаційних обстрілів, повідомляє народний депутат, координатор групи Інформаційний спротив Дмитро Тимчук.

Для відеофіксації результатів провокацій окупантів у складі «міністерства держбезпеки» «ДНР» створено тимчасовий підрозділ, участь у роботі якого візьме прибула в Донецьк група з 20 представників російських ЗМІ, повідомляє він.

Читайте: 

— Почему Путин боится Израиль

— В Донецке горит военкомат. Опять террористы что-то не поделили? (Фото)

Перед російськими журналістами ставиться завдання не лише «фіксації обстрілу мирного населення українськими військовими», але і «консультацій» з організації провокацій.

На Волыни почти 50 человек заразились COVID-19 на птицефабрике

Одна з головних умов подібного роду дій – фіксація можливого відкриття вогню з боку сил АТО представниками СММ ОБСЄ, для чого провокації прив’язуються до графіку інспекційних поїздок патрулів ОБСЄ. У якості «виконавців» використовується низка «підрозділів» бойовиків на ділянках:  Старогнатівка — Гранітне, Піски – Опитне – ДАП, Луганське – Миронівське – Троїцьке – Попасна, північна частина Горлівки. Зазвичай це виглядає як «випадковий» обстріл: постріли «у бік » українських позицій зі стрілецької автоматичної зброї і великокаліберних кулеметів в надії викликати вогонь у відповідь сил АТО, — повідомляє Тимчук.

Вакарчук снова уходит из Рады и складывает мандат

Джерело: fakty.ictv.ua