Україна не погодиться на заморожений конфлікт із росією

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що Україна не піде на заморожування війни з Росією.

Про це Зеленський сказав під час виступу на сесії Wall Street Journal CEO Council Summit.

Президент сказав, що у війні з росією можна буде очікувати припинення вогню, коли Росія буде готова піти на діалог і відбудеться зустріч лідерів двох держав. Проте Зеленський зазначив, що припинення вогню не означає, що російські війська дозволять залишитися на своїх нинішніх позиціях. Актуальні новини України та світу.

Ми не підемо на заморожений конфлікт. Я прийшов у президенти, коли був “Мінськ-1”, “Мінськ-2”, були відповідні документи, які порушувалися. Тож я можу сказати, що це були несерйозні документи. Втім, були домовленості на папері, це був заморожений конфлікт у тому чи іншому вигляді. Я проти, тому такого документа у нас точно не буде», – наголосив Зеленський.

І додав, що Україна не виходила з Мінських домовленостей, це зробила росія на тлі повномасштабного вторгнення. “Більше в таке дипломатичне болото Україна точно не піде”, – вважає глава держави.

Також Зеленський заявив, що хоча зараз йде спілкування між українською та російською делегаціями, але особисто він у результативність такого процесу «не дуже вірить», оскільки це має відбуватися на рівні президентів.

Share via