Українська мова збагатилась словом “ахметушки”

Проплачені протести шахтарів у центрі Києва знайшли своє відображення у сучасній українській мові. Слово “ахметушки” увійшло до словника української мови та сленгу “Мислово”.ghEMx5mUHgY

Користувач з ніком “Піндос” дав наступне визначення своєму неологізму: “Ахметушки – це тітушки у новому для себе амплуа шахтарів, яких винаймає найбагатший український олігарх та енергетичний монополіст Рінат Ахметов для відстоювання своїх бізнесових інтересів”. “Етимологія слова проста: АХМЕТов + тітУШКИ = ахметушки,” — пояснює автор.

Словник наводить такі приклади вживання слова:

* Автомайдан має великий досвід спілкування з різноманітними підвидами тітушок, тож розкусити ахметушок їм було не складно.

* Це ахметушки – з-за них стирчать Ахметова ушки.

Нагадаємо, нове суспільно-політичне явище “тітушки” розвинулося в Україні у часи Євромайдану і привнесло в українську мову цілий ряд похідних неологізмів: айтітушки, простітушки, беркутушки, тітуліція.

Словник “Мислово” — це онлайн словник українського сленгу та сучасної мови, який наповнюється користувачами. Проект існує з 2012 року та містить близько трьох тисяч слів.

Джерело: 20minut.ua