У США розповіли, коли ЗСУ відкинуть армію РФ до рубежів, які НВФ займали до 23 лютого

Армія Росії не може похвалитися великою кількістю ні живої сили, ні технічного оснащення, тому вже до кінця літа українські Сили оборони зможуть відкинути ворожі війська на позиції, які ті займали до початку повномасштабного вторгнення в Україну. Про це заявив колишній командувач армії США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес в ефірі телеканалу CNN.

Як уточнив американський генерал, військові РФ вже досягли своєї кульмінації у війні проти України:

«Гарна новина в тому, що російські військові розпочали дуже швидко, але не були готові. І саме тому ми бачимо такі невеликі успіхи за останні два тижні на фронті завдовжки 480 км. Там немає області основного удару.

За його словами, окупанти не в змозі проводити наступальні дії зосереджено у певних районах. Також у лавах загарбників спостерігається відсутність злагодженості, яка нашим воїнам лише на руку.

Також Ходжес додав, що військові РФ не вміють спільно використовувати наземні, морські та повітряні сили, а також спецназ та кібервійська. Це дає ЗСУ нову можливість знищити ворога:

«Вважаю, росіяни вже наблизилися до кульмінації. У них немає сотень тисяч нових солдатів або нових танків, які готові вступити в бій. І мені здається, йдеться про тижні, оскільки велика робота була зроблена Штатами та їхніми союзниками, щоб за цей час збільшити потенціал України».

Крім того, він наголосив, що незабаром ЗСУ мають перейти в новий контрнаступ, щоб уже до кінця літа 2022-го відкинути армію РФ до рубежів, які країна-агресор займала до 23 лютого.

Share via