Ситуация на блокпостах Донбасса сегодня (17.10.2016)

24116490Пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишається інтенсивним. Так, сьогодні вранці у КПВВ, на в’їзд та виїзд, знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Зайцеве» – 50/120; «Мар’їнка» – 300/200; «Новотроїцьке» – 15/5; «Гнутове» – 35/20.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду працюють в штатному режимі. Проте у зв’язку з поетапним перенесенням КПВВ «Зайцеве» ближче до лінії розмежування на даному напрямку проводяться інженерні та відповідні монтажні роботи, що ускладнює пропускні операції. Державна прикордонна служба України звертається до усіх учасників руху, утриматися  від поїздок через вищевказаний контрольний пункт та обирати інші напрями руху. Зазначимо, що перенесення КПВВ «Зайцеве» здійснюється з метою забезпечення безпеки громадян.

Загалом протягом минулої доби контрольні пункти в’їзду-виїзду перетнуло 25 тисяч осіб та 4 тисячі транспортних засобів. Найбільший рух спостерігався в контрольному пункті «Мар’їнка», де оформлено 6175 осіб.

Прикордонники, які несуть службу на лінії розмежування, продовжують виконувати завдання щодо недопущення перевезення товарів, які переміщуються з порушеннями.

Так, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Зайцеве» та «Гнутове» прикордонники Краматорського та Донецького загонів спільно з працівниками фіскальної служби виявили 2 автомобілі, якими до неконтрольованої території перевозили одяг та отруту для гризунів на загальну суму понад 90 тисячі гривень з порушенням правил переміщення вантажів.

Крім того, протягом доби в КПВВ «Зайцеве» та «Гнутове» співробітниками Краматорського та Донецького загонівзафіксовано 3 випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити» питання про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за неправомірну грошову винагороду. На свої пропозиції вони отримали категоричні відмови, після чого були передані співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!