Російським терористам для існування потрібна війна

979045_3Російським терористам для існування потрібна війна, тому вони брешуть про «наступ українських військ» та сьогодні почали обстрілювати наші позиції з гранатометів, мінометів та стрілецької зброї. Прес-секретар Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов сьогодні повідомив, що терористи вели так званий «провокаційний» вогонь, тобто неприцільний, мета якого – викликати вогонь у відповідь та заявити про «зрив Україною Мінських домовленостей». Владислав Селезньов також зауважив, що «порушення бойовиками режиму тиші — це прецедент, який створює передумови для зриву Мінських домовленостей».

Абсолютно очевидно, що ніхто в світі не вірить брехні терористів та Росії про «порушення з боку України», оскільки і ОБСЄ і міжнародна спільнота добре бачать, як Україна виконує Мінські угоди та рухається в сторону демократичних змін. Також весь світ бачить як Росія та її терористи постійно вигадують нові казки про те, чому вони «не можуть» передати Україні контроль над кордоном (та хоча б надати доступ до кордону СММ ОБСЄ у повній мірі), як того вимагають Мінські угоди, в світі бачать і те, як терористами блокується доступ ОБСЄ та міжнародних організацій на тимчасово окупованих територіях, як терористи порушують лінію розмежування та розміщують там важке озброєння, як терористи шантажують Україну блокуванням процесу обміну полонених та інші порушення.

Слід зауважити, що Мінські домовленості – це комплекс заходів, які мають виконуватися одночасно, лише деякі пункти мають певну послідовність та прив’язку відносно один одного, тому усі розмови Росії про «продовження Мінських угод і на 2016 рік» є хворою фантазією давно відірваного від реальності Кремля. Деякі пункти Мінських угод, такі я к вибори, будуть перенесені на 2016 рік з технічних причин, але інші пункти, які Росія і терористи відмовляються виконувати виключно по політичним причинам, мають реалізуватися до кінця 2015 року. Грубо кажучи, Росія понесе відповідальність по кожному окремому зірваному пункту «Мінська 2» і санкції будуть посилені з початку 2016 року через невиконання нею саме тих пунктів, які не мали необхідності в перенесенні.Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA