Рейд десантників у зоні проведення АТО. Як це було (Відео)

94742-300x206Безпосередньо у зоні проведення АТО бійці 25 окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України провели контрольне тактико-стройове заняття з однією зі своїх батальйонних тактичних груп.
Готувалися військові до ведення рейдових дій в умовах застосування артилерійських засобів та авіації умовного противника.
Під час проведення навчання десантники відпрацювали ведення рейдо-вих дій атакою з ходу. Як наслідок, було знищено блок-пост противника. В подальшому, по бездоріжжю, на нових українських бронетранспортерах, підрозділи висунулись у визначеному напрямку та захопили дамби й забез-печили прохід нашого контрнаступального угрупування.
Після підходу основних сил «крилата піхота», за підтримки артилерії, продовжила ведення рейдових дій та атакою з ходу порушили систему уп-равління умовного противника.
Таким чином командири всіх рівнів отримали додаткову практику в ор-ганізації системи вогню та управлінні підрозділами. Також підвищилася зла-годженість дій батальйону і підрозділів посилення під час ведення рейдових дій.

Share via