Проросійські терористи планують диверсії на травневі свята

6c1d288fb08cc473df1a6af5f3cba845З джерел, близьких до керівництва т.зв. “ЛНР-ДНР” стало відомо про підготовку диверсійно-розвідувальними групами псевдореспублік серії терористичних актів на території, що підконтрольна Україні. Вказані теракти диверсанти планують здійснити під час травневих свят в місцях великого скупчення людей. Також, ними плануються підриви мостів та шляхопроводів з подальшим звинуваченням в цьому української сторони.

Карантин в Украине: за что до сих пор могут оштрафовать

Завдання по здійсненню терактів надійшло до керівників т.зв. “ЛНР-ДНР” від російських спецслужб, для яких такі варварські дії не вновину.

Теракт використовується ними як засіб маніпуляції свідомістю людей, жорстокий метод управління народними масами, навіть як інструмент впливу на міжнародні уряди. Це підриви житлових будинків у 1994 році в м.м. Новгород та Єккатеринбург (РФ), у 1999 році у м.м. Буйнакськ (Дагестан), Санкт-Петербург та Вологодонськ (РФ), безліч терактів в аеропортах, на залізничних станціях і т. п. Найстрашніше те, що за більшістю таких терактів стояло ФСБ РФ. За серією терактів, що відбулись у 2016 році у Франції та інших країнах Західної Європи також “стирчать вуха” російських спецслужб. Саме політична вигода, яку отримує після таких злочинів Росія свідчить про її безпосередню участь в цьому процесі.

Коронавирус с новой силой ударил по Украине. Статистика Минздрава на 4 июня

У випадку, якщо Ви помітили підозрілих осіб, які здійснюють маніпуляції з різного роду механізмами, намагаються приховано встановити або залишити в приміщенні або на вулиці незрозумілі пакунки, речі, здійснюють підкопи, проводять ремонтні роботи шляхів, мостів, споруд тощо просимо негайно повідомляти правоохоронні органи.