Порошенко розповів, коли чекати на контрнаступ ЗСУ на Донбасі

Українці, які проживають на Донбасі, чекають на контрнаступ ЗСУ, який може розпочатися наприкінці липня – на початку серпня. Про це заявив п’ятий президент України Петро Порошенко під час візиту до Краматорська.

Український політик зазначив:

“Чекаємо, що наприкінці липня – на початку серпня ми бачитимемо контрнаступ на Донбасі. Цього чекають усі українці, цього чекають не тільки в Краматорську, не тільки Донецька область, цього чекає вся Україна. Ми впевнені, що у наших ЗСУ все вийде. А від нас з вами залежить робити все можливе за волонтерську допомогу, через постачання пікапів, вантажівок, бронетехніки, дронів”.

При цьому мер Краматорська Олександр Гончаренко підтвердив, що у жителів міста настрій бойовий і вони готові захищати свою землю від військ РФ:

“8 років тому, коли місто було окуповане російськими окупантами на чолі з Гіркіним, проросійський настрій мав десь 40% населення. Так чи інакше, за 8 років плідної роботи держави, влада на всіх рівнях призвела до того, що сьогодні, я вважаю , не більше ніж 5% населення може теоретично мати такий проросійський настрій.

Share via