Поліцейським піднімуть зарплати: кого підвищення торкнеться у першу чергу

В Україні з січня 2022 року підвищать зарплати поліцейським. Зокрема мова йде про патрульних, бійців спеціальних підрозділів, а також тих, хто несе свою службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко, повідомляє прес-служба відомства.

При цьому Клименко підкреслив, що чудово розуміє невдоволення своїх підлеглих співвідношенням можливих ризиків та винагороди за їхню працю.

«Кожен знає, що питання заробітної плати завжди було чи не найчуттєвішим для поліцейських«, — наголосив Клименко.

Також він додав, що протягом 2021 року керівництву Національної поліції вдавалося шукати та знаходити можливості для покращення ситуації з додатковими виплатами. Поліцейських забезпечували матеріальною допомогою на вирішення соціально-побутових питань, і навіть виділяли кошти на оздоровлення. За словами Клименка, цю практику продовжуватимуть і надалі.

Водночас чиновник згадав і про інший бік медалі. Наприклад, що у 2021 році не було виділено грошей на «13-ту зарплатню». Це сталося через те, що у Державному бюджеті просто не передбачили цих коштів.

«На так звану 13-ту зарплату грошей не було передбачено. Кошти не було закладено до бюджету-2021 «, — нагадав чиновник.

Кому підвищать зарплати у першу чергу

Проте уряд виділив гроші на підвищення зарплат поліцейським. Однак це відбуватиметься поетапно і відповідно до деякої черговості. Так, насамперед зарплати підвищать патрульним, бійцям підрозділів спеціального призначення, а також поліцейським, які служать у зоні проведення АТО/ООС.

Підвищені зарплати вони матимуть вже за січень. Наступний етап підвищення відбудеться вже у квітні цього року.

Також Клименко заявив, що керівництво відомства підвищених зарплат не отримає.

«Хочу наголосити, що суттєве підвищення зарплати всім працівникам поліції — надскладне питання. У сьогоднішніх умовах — це надвелике навантаження на бюджет. Проте крок за кроком ми це отримаємо. Поліцейський обов’язково отримає гідну зарплату за гідну цілодобову службу«, — сказав Ігор Клименко.

Поділіться
EN RU UK