Палатний: Верховна Рада ухвалила закон, який прискорить належне оформлення табором “Молода гвардія” права постійного користування землею

866694Верховна Рада України встановила, що території, на яких розташовані дитячі центри “Артек” і “Молода гвардія”, належать до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та рекреаційних земель.

Доповідаючи перед ухваленням відповідного закону, народний депутат від “УДАРу”, голова комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний зауважив, що нині дуже багато охочих відібрати шматок землі на березі Чорного моря у дитячого табору “Молода гвардія”. “Відбуваються суди. І на сьогодні “Молода гвардія” не має жодного документу на земельну ділянку”, – сказав парламентар.

Він наголосив, що з метою належного оформлення державним підприємством “Український дитячий центр “Молода гвардія” права постійного користування закріпленою за ним земельною ділянкою пропонується внести зміну до статті 2 Закону України “Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”. Зокрема, території, на яких розташовані дитячі центри “Артек” і “Молода гвардія”, належать до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та рекреаційних земель з правом забудови виключно для задоволення потреб зазначених дитячих  центрів відповідно до генерального плану їх розвитку, що  затверджується Кабінетом Міністрів України.

klichko.org