Палатний: Верховна Рада ухвалила закон, який прискорить належне оформлення табором «Молода гвардія» права постійного користування землею

866694Верховна Рада України встановила, що території, на яких розташовані дитячі центри «Артек» і «Молода гвардія», належать до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та рекреаційних земель.

Доповідаючи перед ухваленням відповідного закону, народний депутат від «УДАРу», голова комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний зауважив, що нині дуже багато охочих відібрати шматок землі на березі Чорного моря у дитячого табору «Молода гвардія». «Відбуваються суди. І на сьогодні «Молода гвардія» не має жодного документу на земельну ділянку», — сказав парламентар.

Він наголосив, що з метою належного оформлення державним підприємством «Український дитячий центр «Молода гвардія» права постійного користування закріпленою за ним земельною ділянкою пропонується внести зміну до статті 2 Закону України «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія». Зокрема, території, на яких розташовані дитячі центри «Артек» і «Молода гвардія», належать до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та рекреаційних земель з правом забудови виключно для задоволення потреб зазначених дитячих  центрів відповідно до генерального плану їх розвитку, що  затверджується Кабінетом Міністрів України.

klichko.org

Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA