Окупанти у Маріуполі забороняють переміщення між районами міста

Окупанти у Маріуполі забороняють переміщення між районами міста.

За словами радника мера захопленого міста, вчора на великій нараді російської військової, донецької окупаційної влади та колаборантів Маріуполя було ухвалено рішення про необхідність посилення режиму фільтрації.

Загарбники де-факто вирішили шляхом процедурної затяжки зупинити переміщення між районами міста та зупинити виїзд із нього., пише радник.

Причини дві — зростання невдоволення всередині міста та безконтрольний витік інформації в Україні. Тому буде посилено карально пошукові загони та процес пошуку проукраїнського активу.

З цікавого, зазначає Андрющенко, призначення Іващенка головою штабу тероборони «ДНР» — фактично дорога на цвинтар. Це наслідок невдоволення та персональної відповідальності за антиросійські настрої міста.

У кулуарах обговорювалося питання ризику холери та мору риби в акваторії Азова. Вирішили поки що де-факто закрити місто на карантин, призупинивши виїзд. Очікувана чергова дурість коментує чиновник.

«Маріупольці – не повертайтеся. Ні в якому разі. Хто в місті — біжіть навіть через Росію до дружніх країн. Далі буде жорсткішим».