На Луганщині СБУ знову затримала російського найманця (ВІДЕО)

У ході проведення антитерористичної операції військова контррозвідка СБУ спільно з підрозділами ЗС України затримала в районі н.п. Санжарівка Луганської області російського найманця, механіка-водія бронетехніки терористів. Танк Т-64, який здійснював обстріл українських позицій, був знищений силами АТО під час бойового зіткнення.

Громадянин Росії Гаджиєв, 1973 р.н., уродженець та мешканець селища Левокумське Левокумського р-ну Ставропільського краю РФ, у складі незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР» брав участь у бойових діях проти українських військових підрозділів.

В правительстве рассказали о повышении пенсий в 2021 году

Він розповів, що був завербований російськими правоохоронцями, незаконно доправлений на територію України за сприяння російських прикордонників. Його зарахували до складу керованого російськими офіцерами незаконного військового формування, де видали зброю. За командами російських спеців він здійснював обстріли українських військових підрозділів з бронетехніки, заведеної з території Росії.

Сивохо рассказал, при каком условии жители Донецка готовы вернуться в Украину

За свідченнями, які росіянин дав слідчим СБУ, у грудні 2014 року в м. Ростов-на-Дону (РФ) його затримала поліція за крадіжку автомобіля. У подальшому, російський майор-слідчий запропонував Гаджиєву та іншим затриманим, які на той час перебували у КПЗ, звільнення від кримінальної відповідальності за згоду на участь у ремонті бронетехніки т.зв. «новоросії» на території Луганської області. 22 затриманих за різні правопорушення російських громадян надали свою згоду їхати в Україну для участі у незаконних воєнізованих формуваннях. Подробиці дивіться у відео.

Пешеходы заплатят в четыре раза больше за нарушение правил дорожного движения: ВРУ приняла закон