Командир морпіхів із Маріуполя звернувся з проханням до Папи Франциска

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти майор Сергій Волина написав Папі Франциску листа з проханням допомогти врятувати мирних людей з обложеного військами РФ Маріуполя. “Українська правда” опублікувала текст листа Волини.

Захисник Маріуполя пише, що вже більше 50 днів воює у повному оточенні і все, на що в нього є час, — це запекла битва за кожен метр оточеного РФ міста:

«Я воїн. Я офіцер, який присягнув на вірність своїй країні. І я готовий битися до кінця. Незважаючи на переважну силу ворога, незважаючи на нелюдські умови на полі битви, постійні артилерійські та ракетні обстріли, нестачу води, їжі та медикаментів. Ви, мабуть, багато бачили у своєму житті. Але впевнений, що ніколи не бачили, що зараз відбувається у Маріуполі. Бо саме так виглядає пекло на землі.

У мене мало часу, щоб описати всі жахіття, які я бачу тут щодня. На заводі в бункерах мешкають жінки з дітьми, немовлятами. У голоді та холоді. Щодня під прицілом ворожої авіації. Щодня помирають поранені, бо нема медикаментів, нема води, нема їжі.

Я звертаюся до вас за допомогою. Бо настав час, коли не єдиними молитвами. Допоможіть врятувати їх. Після бомбардування драмтеатру вже ні в кого не лишилося віри російським окупантам. Донесіть світові правду, евакуюйте людей і врятуйте їхнє життя від рук сатани, який хоче спалити все живе».

Share via