Как владельцам бумажных паспортов сменить место прописки

Українці зможуть скористатися послугою реєстрації місця проживання за допомогою програми «ДІЯ», маючи на руках паспорт-книжечку старого зразка.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Глава Кабміну зазначає, що цього тижня уряд дав «добро» на старт експериментальному проекту, який зробить одну з найпопулярніших послуг в Україні ще зручнішою.

Тепер громадяни України можуть не здійснювати обхід численних кабінетів з метою зареєструвати місце свого проживання – для цього достатньо просто заповнити форму на порталі «ДІЯ», після чого вся інформація буде підтягнута автоматично.

Цією послугою зможуть скористатися власники паспортів старого зразка – раніше нею могли скористатися власники ID-карток. Вже з грудня регіони країни поступово переходитимуть на електронну систему реєстрації.

«Крім того, уряд схвалив експериментальний проект про електронні види на проживання. Тепер ці документи будуть доступні для іноземців у дії як аналог звичайного паспорта. Це дозволить людям, які перебувають на законних підставах в Україні, так само користуватися публічними послугами онлайн», — наголосив Шмигаль.

EN RU UK