
Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник начальника прес-служби Генштабу Збройних сил України Владислав Волошин.
«Ми спираємося на ті оперативні дані, які маємо, і дійсно, на трьох напрямках, це на маріупольському, поблизу Комінтернового, це на південний захід від Донецька, у районі Мар′їнки і в районі Майорська та Зайцевого, там є скупчення, там є деякі угруповання, де є і бронетехніка, і важке озброєння», — заявив він.
За його словами, це може говорити про те, що за цими напрямками можливі удари бойовиків.
«Це може говорити про те, що, дійсно, можливо на цих трьох напрямках будуть удари. Де будуть відволікаючі, де будуть самі ці (наступальні, — ред.), поки що говорити в студії зарано. Хочу вас запевнити, що сьогодні ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій і готові адекватно відповісти на будь-який наступ чи прорив оборони», — зазначив він.