«Беркут» у Василькові прорвав кордон мітингувальників – ексклюзив (ВІДЕО)

Як повідомив «Голосу Столиці» активіст, який утримував блокаду у Василькові, зараз сотні спецназівців вирушили у бік Києва.

Бійці спецпідрозділів «Тигр» і «Барс», яких блокували у військовій частині під Васильковом мітингувальники, які підтримують Майдан, покинули частину. Як повідомив телефоном радіо «Голос Столиці» активіст, який утримував блокаду у Василькові, зараз у бік Києва виїхали автобуси, в яких перебували більше семи сотень спецназівців.

За словами співрозмовника радіо, автомобілі активістів стоять і сигналять, однак не можуть вирушити слідом за автобусами правоохоронців. Міліцейський наряд перекрив дорогу і не пускає пікетників.

Раніше повідомлялось, що на території військового коледжу у Василькові заблокований транспорт з правоохоронцями. Виїзди блокують близько 50 осіб і кілька десятків автомобілів.

Прибуття до Київської області військовослужбовців внутрішніх військ МВС України з інших регіонів Міністерство пояснює необхідністю заміни тих військовослужбовців ВВ, що забезпечують охорону громадського порядку зараз у столиці

Залишити відповідь