Збільшилася кількість жертв аварії у Мехіко

Кількість жертв обвалення метромосту в мексиканській столиці досягло 27. Про це пише газета «Універсаль» (El Universal).

Раніше повідомлялося про 20 загиблих. Аварія сталася на найновішій, 12-й лінії метро Мехіко, вона відкрилася тільки в 2012 році. Міст обрушився вчора ввечері, коли по ньому проходив потяг, який впав на машини, які проїжджали під лінією метро. Пізніше час дозволило уникнути більшої кількості жертв і постраждалих.

Одна з пасажирів літака поїзда, 26-річна Монтсеррат розповіла газеті про момент аварії: «Він (ймовірно, міст) заскреготав дуже голосно, електрику відключилася, і я почула, як все закричали, мить — і ми впали».

 

Місцеві жителі заявили виданню, що давно побоювалися обвалення, так як після землетрусу в 2017 році на опорах моста з’явилися тріщини.

За словами мера Мехіко Клаудії Шейнбаум, на місці події досі працює спецтехніка, але малоймовірно, що під уламками моста і впали вагонами поїзда ще залишилися люди. У лікарнях Мехіко зараз знаходяться 49 поранених, з них семеро у важкому стані. Шейнбаум повідомила, що серед загиблих є діти, але не уточнила, скільки саме.

EN RU UK