В США викладач університета відкрив стрілянину по людях

У Невадському університеті в Лас-Вегасі викладач відкрив стрілянину по людях.

Підозрюваному було 67 років, його зв’язок з університетом не встановлено, повідолмяє джерело CNN. Джерело АР повідомляє, що підозрюваний намагався влаштуватися на роботу до цього університету, але його не взяли. Поліція офіційно ім’я стрільця ще не називала.

Стрілянина в університеті розпочалася в середу незадовго до полудня у корпусі, де знаходиться бізнес-школа Лі, нагадує АР. Викладачі та студенти закрилися в аудиторіях та забарикадувалися. У поліції уточнили, що стрілянина почалася на четвертому поверсі, потім стріляльник пройшов ще кількома поверхами і був застрелений поліцейськими. Про те, що ситуація в кампусі повністю безпечна, було оголошено через 40 хвилин після першого сигналу до поліції про стрілянину.

Раніше повідомлялося, що в результаті стрілянини загинули троє людей, ще один був поранений і доставлений до лікарні.

Університет буде закрито до кінця тижня, гуртожиткам на території кампуса дозволили працювати у звичайному режимі. Через інцидент було скасовано матч за участю університетської баскетбольної команди. Під час поліцейської спецоперації в роботі аеропорту Лас-Вегаса, який знаходиться неподалік університету, були деякі зміни, пов’язані з додатковими заходами безпеки, перераховує CNN.

Джерело