В Росії припинив існування ще один незалежний телеканал

скачанные файлы (3)Мовлення незалежної російської телекомпанії ТВ2 припинилося в першу хвилину 2015-го року під час виконання гімну Росії.

«Відзначимо, в Україні телеканал ТВ2 відомий завдяки сюжету про урочисту відправку з Томська найманців-добровольців для участі у війні на Донбасі.

Трансляція програм зараз продовжується через кабельних операторів та на сайті агентства новин ТВ2, передає Еспресо.TV з посиланням на «Росбалт».

Таким чином Томський обласний радіотелевізійний передавальний центр (філія РСТРС) виконав своє попередження про розірвання договору на мовлення в односторонньому порядку.

В офіційних коментарях та релізах губернатор Томської області Сергій Жвачкін, мер Томська Іван Кляйн, голова Законодавчої Думи Томської області Оксана Козловська, спікер Думи Томськ заявляли про своє невтручання в ситуацію, обґрунтовуючи її «суперечкою господарюючих суб’єктів», — наголошується в повідомленні медіакомпанії.

Проблеми каналу почалися, коли з ладу вийшло обладнання, за допомогою якого ТВ2 веде мовлення в ефірі. Російська телевізійна і радіомовна мережа (РТРМ), що відповідає за роботу обладнання, ремонтувала його протягом двох місяців. Роскомнадзор виніс телеканалу припис вийти в ефір найближчим часом.

Після звернення до федеральної влади керівництвом каналу обладнання полагодили. В кінці року РТРМ повідомила телекомпанію, що більше не буде з нею працювати.

21 грудня у Томську відбувся мітинг на підтримку телеканалу, на який вийшло до 3 тисяч учасників.

По матеріалам espreso.tv