В Ірані опублікували результати розслідування авіакатастрофи з Раїсі

Генштаб ЗС Ірану опублікував попередні результати розслідування авіакатастрофи з президентом Сейєдом Ібрахімом Раїсі.

Повідомляє прес-служба Генштабу ЗС Ірану.

“Жодних слідів впливу куль на корпус вертольота Раїсі, що розбився, не виявлено” – повідомили в Генштабі.

Зі звіту випливає, що гелікоптер з президентом на борту продовжував політ заздалегідь запланованим маршрутом і не відхилявся від заданої траєкторії. Літальний апарат спалахнув лише після зіткнення з горою, але пілот зміг зв’язатися з екіпажами двох інших вертольотів.

Пошуки вертольота Раїсі розтяглися на всю ніч через туман, холод і складність рельєфу, а місце краху знайшов саме іранський БПЛА, йдеться у звіті. Також повідомляється, що значну частину інформації про падіння вертольота зібрано, потрібно більше часу для вивчення деяких документів.

Нагадаємо, що 19 травня вертоліт, який перевозив Раїсі, зазнав аварії біля міста Верзеган недалеко від ірано-азербайджанського кордону. На борту, окрім президента, знаходилися міністр закордонних справ Хосейн Амір Абдоллахіан, губернатор провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі, п’ятничний імам міста Тебріз Мохаммад Алі Аль-Хашем, начальник президентської охорони генерал Корпусу вартових ісламської революції Мехді Мусаві, а також командир екіпа , другий пілот полковник Мохсун Дар’януш та технік Бахруз Хаді.

Усі пасажири та екіпаж загинули.