В Австралії знайшли восьмеро вбитих дітей та поранену матір (ФОТО)

На півночі Австралії знайшли мертвими вісьмох дітей віком від 18 місяців до 15 років, причину смерті яких ще не назвали.

Їх виявила поліція, що прибула на виклик до будинку в місті Кернс. Також у будинку перебувала матір принаймні семи з дітей, поранена ножем у груди. 34-річну жінку доправили в лікарню, її стан оцінюють як стабільний. Прем’єр-міністр Австралії Тоні Еббот назвав інцидент «нечуваним злочином». Місце події оточене, там працюють слідчі. На вулицях стоять шоковані сусіди, розповіла BBC репортер Клео Лейн. Поліцейські запевнили, що загрози суспільній безпеці немає.
Жодних арештів поки що не відбулося. Правоохоронці кажуть, що поранена жінка співпрацює зі слідством. Детектив Бруно Аснікар повідомив журналістам, що вона була матір’ю щонайменше семи дітей. На думку поліції, восьма дитина — один із членів цієї родини, але це ще перевіряють. До оприлюднення висновків коронера правоохоронці не розповідають, як саме загинули діти. Слідчі опитують багатьох людей, зокрема чоловіка, якого бачили біля будинку того дня, але про підозру ще нікому не заявили. Прем’єр Квінсленда Кемпбелл Ньюман заявив, «що глибоко шокований і засмучений» трагедією.

141219073118_cairns_624x351_epa_nocredit

За матеріалами http://www.bbc.co.uk/