У США цивільний літак відганяли від будинку Байдена ракетним залпом

У США військовий винищувач відкрив попереджувальний вогонь по цивільному лайнеру, здійснюючи його перехоплення в небі над резиденцією американського лідера Джо Байдена. Про це у вівторок, 18 травня, пише The Sun.

Минулої неділі глава держави перебував у своєму будинку в Грінвіллі, штат Делавер.

Як пише Delaware Online, невеликий цивільний літак Grumman AA-5 Tiger порушив простір безпольотної зони над будинком близько 13:00 (7:00 за бакинським часом – ред.).

Військовий винищувач Секретної служби США випустив сигнальні ракети по судну-порушникові. Літак був перенаправлений в аеропорт Нью-Гарден в Пенсільванії.

“Відповідно до стандартного протоколу літак був перехоплений, а пілот був перенаправлений в місцевий аеропорт”, – вказав представник спецслужби.

Момент перехоплення над резиденцією Байдена випадково зафіксувала фотограф Емі Драгу.

“Саме в цей момент я згадала, що Байден був в місті, і зрозуміла, що ми знаходимося в безпольотної зони”, – розповіла вона.

Як уточнює видання, під час перебування Байдена в будинку в Грінвіллі, в околицях створюється безпольотна зона, що охоплює більшу частину північного округу Нью-Касл і частині північно-східного Меріленда, а також південно-східній Пенсільванії і Нью-Джерсі, найближчих до штату Делавер.

Джерело: OXU.az