Тисячі жителів Японії залишилися без електрики через торнадо

У Японії більше трьох тисяч будинків залишилися без електрики після руйнівного торнадо, що обрушився на схід країни 6 травня, передає Agence France-Presse з посиланням на заяви влади. Масштаб руйнування місцеві влади оцінили лише через кілька днів. Як повідомляє 8 травня Kyodo News, в містах Цукуба і Сімоцума в префектурі Ібаракі безпосередньо після стихійного лиха в 21 тисячі будинків спостерігалися перебої з електрикою.

У префектурах Ібаракі, Тотігі, Гумма і Тіба, на які припав основний удар стихії, пошкоджено близько двох тисяч житлових будинків та інших будівель. Жертвою торнадо став один чоловік: 14-річний підліток загинув під уламками будинку. Ще щонайменше 56 отримали поранення.

За розбір завалів і рятувальні роботи відповідає уряд. Його представники прибули 7 травня в райони, порушені стихійним лихом.

Японське метеорологічне агентство попереджає про небезпеку нових подібних торнадо 10-11 травня. За даними метеорологів, середня швидкість вітру в подібних умовах досягає 181-253 кілометрів на годину. Такі торнадо в стані зривати дахи з будинків, виривати дерева з корінням із землі і зрушувати машини з дороги.

По материалам:  Lenta.ru

Залишити відповідь

Share via