Вчора у Парижі трапилася знакова подія – Путін підтвердив «злив» своїх терористів на Донбасі

vstrecha-250x230До вчора, усі проблеми в реалізації Мінських домовленостей були викликані російською брехливою інтерпретацію тексту самих домовленостей, а вчора, після відносно короткої зустрічі, Ангела Меркель заявила про те, що «домовилися майже про все, про що можна було домовитися». Це означає лише те, що Путін пішов на поступки абсолютно по всім пунктам Мінських домовленостей.

Франсуа Олланд заявив, що термін реалізації Мінських домовленостей не буде переноситися, хоча до початку «сирійської кампанії», Росія постійно наполягала на переносі «Мінська 2» на 2016 рік. Також французьким Президентом була озвучена відмова терористів від псевдовиборів, що міг гарантувати лише особисто Путін.

Отже, де-факто, Путін погодився на передачу Києву контролю над кордоном до кінця 2015 року, на вивід усіх російських військових, техніки, найманців та добровольців, оскільки все це є необхідними умовами «Мінська 2». Також Путін капітулював і у питанні вільних і демократичних виборів в зоні АТО, які відбудуться виключно за законодавством України, з вільним доступом усіх кандидатів і партій, під пильним наглядом ОБСЄ, українських та міжнародних спостерігачів і, якщо ці умови не будуть виконані, то ЦВК визнає ці вибори зірваними та не оголосить їх результат.

Від України вимагається особливий статус Донбасу та амністія. Особливий статус передбачає лише розширення місцевих повноважень без права впливати на безпекову, національну та зовнішню політику, оскільки Україна залишається унітарною державою з парламентсько-президентською формою правління, де усі рішення державного характеру приймає Парламент, Кабмін та Президент. Амністія не буде поширюватися на громадян Росії та тих громадян України, які вчиняли тяжкі та особливо тяжкі злочини, чи були причетні до катастрофи МН17.

Share via