Бійці Сирійської вільної армії заявили про те, що Росія є їх ворогом.
Про це повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на Reuters.
Глава однієї з груп, що входить в ССА, Хасан Хадж Али повідомив про те, що Росія завдала удару по їх військах.
«Сьогодні наш штаб в Джебель-Акраде розбомбили росіяни, вчора наш штаб на півночі Алеппо теж вони зруйнували. У мене десять поранених. Ось така ваша російська підтримка,» — заявив Али.
За словами повстанців, авіація РФ не допомагає їм у боях, а навпаки, заважає.
«Хтось намагається довести, що Росія надає логістичну допомогу Демократичним силам Сирії. Вона не пропонувала нам такої підтримки,» — заявив представник організації Таляль Салу.
Він відмітив, що російська авіація завдала удару по ісламістах угрупувань «Ахаль аль-Шам» і «Джабхат ан-Нусра», коли з ними воювали Демократичні сили.
«Вони побачили скупчення сотень людей, для них це була хороша можливість для атаки, але домовленості з нами не було. Ні контактів, ні угод, ні взаємодії також не було,» — підкреслив Салу.