Мафія Еквадору розпочала війну з урядом – захоплена столична телестудія (Відео)

На вулицях Еквадору розпочалася справжня вулична війна місцевих банд із правоохоронцями. Дійшло до того, що президент Еквадору змушений був запровадити режим внутрішнього конфлікту в країні. Еквадор є однією з перших країн у світі за кількістю вуличних банд у країні, які постійно влаштовують розбирання один з одним і з поліцією. Але тепер все переросло в справжнісіньке протистояння.

Gочалося все 7 січня після того, як з однієї з в’язниць зміг втекти лідер злочинного угрупування “Лос Чонерос”. Буквально наступного дня одразу у кількох в’язницях сталися бунти. Через цю ситуацію президент Еквадору Даніель Нобоа був змушений запровадити в країні режим внутрішнього конфлікту.

8 січня одна з вуличних банд захопила місцевий телеканал разом із журналістами та ведучими новин TC Television у місті Гуаякіль. У заручниках у злочинців виявилося одразу кілька людей. На вимогу злочинців заручники почали записувати звернення до президента країни, з проханням звільнити їх та перестати переслідувати місцеві банди. Нагадаємо, що за кілька днів до того, що сталося, влада вирішила визнати бандитські угруповання терористичними. Трохи пізніше всіх заручників було звільнено, а злочинців заарештовано за допомогою підрозділів спецназу, які прибули на місце події.

Але на цьому нічого не скінчилося. По всій країні почали повідомляти про захоплення поліцейських дільниць. Пролунали вибухи на блокпостах. Загалом злочинні угруповання явно вирішили показати владі, що вони не згодні з таким станом справ.

Місцеві жителі, які опинилися поблизу того, що відбувається, намагаються втекти. На вулицях Еквадору тривають перестрілки. Люди тікають хто куди. Одні намагаються втекти у своїх будинках, інші біжать до кордону з Перу. Бандити спробували взяти до заручників студентів та викладачів двох університетів. На даний момент режим НП у країні продовжується.

Джерело