Китай атакує Bitcoin: курс продовжує знижуватись

У Китаї біткоіни назвали «спекулятивним інструментом», а не інвестиційним продуктом.

Курс біткоіни знизився на 11% після того, як влада країни в особі Комітету фінансової стабільності і розвитку (Financial Stability and Development Committee) заявили, що його оборот вимагає більш ретельного регулювання.

В результаті біткоіни подешевшав на 11,59% до 35 928 доларів. Відзначимо, що з моменту пікового значення курсу, що склав близько 65 000 доларів на середині квітня, його курс втратив близько 45%. За останній тиждень він полегшав на 28%.

Раніше Китай заборонив банкам і платіжним компаніям надавати послуги, що мають відношення до криптовалюта, а операції з їх обміну в Гонконзі будуть надавати виключно компанії, що мають міську ліцензію, і будуть доступні тільки професійним інвесторам.

У Китаї підкреслили, що подібні валюти активно використовуються на чорному ринку для відмивання злочинних доходів, а також для торгівлі зброєю і наркотиками.

До слова, негативно вплинуло на курс біткоіни і заяву Ілона Маска про те, що криптовалюта негативно впливають на навколишнє середовище і що компанія Tesla не продаватиме автомобілі за них. В даний час, нагадаємо, на їх Майнінг витрачається стільки ж електроенергії, скільки споживають такі країни, як Малайзія та Швеція.

Джерело: OXU.az

EN RU UK