Financial Times: БРІКС помер

Ще влітку російська пропаганда розповідала про БРІКС як про «новий центр біполярного світу», який «заклав основи для нової системи керування світом», а вже сьогодні можна сміливо заявити про смерть цього утворення.

60YzXyfZz1s

Інвестори обрали союз Тайваню, Індії, Китаю і Південної Кореї (Тікко) замість групи Бразилії, Росії, Індії, Китаю та ПАР (БРІКС), пише британська газета Financial Times, оголошуючи про смерть БРІКС.

Видання нагадує, що американський інвестбанк Goldman Sachs торік закрив фонд БРІК після скорочення його активів з більш ніж $ 800 млн до $ 100 млн, а рецесія в Росії та Бразилії зруйнувала надію на БРІКС.

«БРІК помер, хай живе Тікко», — іронізує Financial Times.

«БРІК більше не є тим механізмом зростання ринку, що розвивається, яким він був колись. Тепер склався новий порядок речей», — заявив засновник дослідницької компанії Copley Fund Research Стівен Холден.

За даними організації, частка країн Тікко в портфелі середнього інвестфонду ринків, що розвиваються зросла до 54%. У 63% таких фондів не менше 50% активів інвестовано в країни Тікко, і лише у 10% фондів ринків настільки ж значна частина коштів інвестована в БРІК.

Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA