У заклад швидкого харчування із пістолетом…

Працівники Управління Державної служби охорони затримали 35-річного вінничанина, який, повертаючись із нічного клубу, з хуліганських спонукань, в одному із закладів швидкого харчування погрожував іншим відвідувачам зброєю.

Близько третьої години ночі на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони міста Вінниці надійшов сигнал «тривога» з одного із закладів швидкого харчування. На місце пригоди одразу прибув наряд групи затримання. Виявилося, що причиною виклику стали хуліганські дії одного з відвідувачів.

Чоловіка, який повертався додому із вечірніх посиденьок, мучила спрага. Розштовхавши клієнтів, він підійшов до продавця одного із нічних закладів швидкого харчування й попросив, щоб йому швидко дали попопити. Продавчиня оформила чоловіку замовлення. Інші відвідувачі почали обурюватись на дії сп’янілого чоловіка, який нахабно обминув чергу. Це розлютило спраглого, тому він почав голосно кричати та нецензурно лаятися. Згодом дістав предмет схожий на пістолет, яким почав погрожувати людям. Продавець закладу одразу натиснула кнопку тривожної сигналізації. За лічені хвилини держохоронці затримали хулігана.

Невідомого доставлено до райвідділу міліції. Ним виявився 35–річний вінничанин, директор одного із місцевих приватних підприємств. Як з’ясувалося, чоловік погрожував пістолетом травматичної дії.

Наразі розпочато кримінальне провадження по ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство». Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Віктор Ловіцький

УДСО при УМВС

Добавить комментарий