Сучасніі технології. iOptik – лінзи доповненої реальності

Інноваційні лінзи, які мають по два фокуси і показують доповнену реальність, розроблені компанією Innovega. Система названа iOptik, і на неї вже зроблено замовлення міністерством оборони США. По суті, це контактні лінзи, які мають розширене поле зору. Така технологія, звичайно, як не можна до речі для військової галузі.

Інноваційна розробка дозволяє бачити носію одночасно те, що розташоване поруч з ним, і – на додатковому віртуальному дисплеї – те, що діється на відстані в кілька кілометрів. iOptik може працювати в парі зі спеціалізованими очками – зображення з них як раз і проектується на лінзи. Така технологія дозволить в рази підвищити інформованість солдат в будь-яких умовах.

Носій зможе фокусуватися одночасно на двох об’єктах, причому одна ціль не буде заважати іншій. Такий ефект досягається за рахунок того, що центральна частина лінзи посилає світло в середину зіниці, а периферійна – на його коло, все це відбувається завдяки різним фільтрам. У той же час обидві картинки, що надходять на сітківку, мають достатню різкість. У відкритий продаж iOptik планується запустити до 2015 року.

По матеріалам: t-human.com

Залишити відповідь

Share via