Нові технології.Футуристичні інтерфейси «Месників»

Якщо ви вже ознайомилися з останнім кіношедевром від Marvel, фантастичним супергеройський блокбастером «Месники», то неодмінно згадайте, скільки комп’ютерної графіки було в цій картині. Крім численних монстрів, вибухів і споруд, інтерес представляють і футуристичні барвисті інтерфейси на комп’ютерних системах, які використовували герої фільму.

Як виявилося, за створення футуристичних інтерфейсів відповідала одна людина, ним виявився дизайнер на ім’я Джейсі Хансен (Jayse Hansen), він розробляв свої техношедеври спільно з художниками студії Cantina Creative. Однак Джейсі не працює ні в одній компанії, він виступає в численних проектах як фрілансер. Найцікавішими його роботами в «Месниках» стали інтерфейси в пункті управління Хелікеррьера, а також на дисплеї в костюмі Залізної людини.

Хансен зазначив, що всі розроблені ними інтерфейси комп’ютерних середовищ повністю вигадані, проте при їх створенні він консультувався з реальним пілотом американського реактивного штурмовика A-10. В інтерфейсах за авторством Джейсі цікава не тільки їх естетична привабливість, але і той простий факт, що в реальності вони були б зовсім непридатні до використання, оскільки число деталей на кожному дисплеї просто зашкалює. У будь-якої середньостатистичної людини робота з такою системою викликала б передозування інформацією. Втім, на те вона й фантастика, щоб бути красивою і нереальною. До того ж Тоні Старка (Залізної людини) навряд чи можна віднести до середньостатистичної людини, він і сам скромно відрекомендувався як «геній, мільярдер, плейбой, філантроп».

Залишити відповідь

Share via