У Telegram з’явилися нові корисні функції

Популярний месенджер Telegram продовжує радувати своїх користувачів новими цікавими оновленнями. Так, у черговій версії програми стануть доступні відразу три корисні функції.

Користувачам Telegram стала доступна нова мобільна версія месенджера, в яку розробники додали кілька цікавих поліпшень. Відразу три функції дозволять розширити можливості людей, які звикли надсилати голосові або відео повідомлення своїм друзям та близьким.

В оновленій версії Telegram 10.6, яка вже доступна для завантаження, з’явилася можливість записати “одноразове” голосове повідомлення. Суть функції в тому, що після відправки прослухати його може лише одержувач. І лише один раз. Оскільки після прослуховування повідомлення самостійно видаляється.

Варто зазначити, що розробники програми подбали про конфіденційність своїх користувачів. Вони зробили так, щоб у разі запису екрана на відео виходила тиша.

Щоб записати таке аудіопослання, потрібно затиснути значок мікрофона, згорнути вгору і вибрати “1” у кружечку.

Аналогічна функція доступна для відеоповідомлень. Вони також видалятимуться після перегляду одержувачем.

Ще одна корисна функція в оновленій версії месенджера – можливість поставити запис голосового повідомлення на паузу. Тобто людина може почати записувати аудіо та зробити перерву, закінчивши запис пізніше. Записаний фрагмент буде зберігатися в пам’яті програми, а потім об’єднається з новим.

Використовувати нову функцію легко. Потрібно провести по екрану вгору від значка мікрофона і натиснути паузу. Відновити запис можна так само.