Що очікувати від iPhone 16 Pro: сканер обличчя та інноваційні технології

Американська компанія Apple готується до випуску iPhone 16 Pro та Pro Max зі сканером об’ємної форми обличчя Face ID, який буде розташований під дисплеєм. Планується, що ці нові моделі смартфонів побачать світ у наступному році.

Нещодавно Apple презентувала iPhone 14, проте цей гаджет не викликав значного інтересу серед покупців. Тому компанія вирішила змінити свою стратегію та пропонує користувачам щось більш інноваційне. За попередніми даними, iPhone 16 Pro буде мати прозорий дисплей, щоб розмістити сканер Face ID під ним. Це може дозволити компанії використовувати цю технологію у майбутніх версіях iPhone, що будуть випущені після 2025 року.

Якщо цей проект буде вдалим, Apple може розширити використання датчиків об’ємної форми обличчя під дисплеєм на всіх моделях iPhone у майбутньому. Це може бути кроком у напрямку створення смартфонів з фронтальною камерою, розташованою під екраном. Очікується, що iPhone 16 Pro та Pro Max з новою технологією будуть відповідати найвищим стандартам якості та забезпечать користувачам найбільші зручності та безпеку використання.