Букмекерська контора ВБет: особливості порталу

VBet — це популярна букмекерська контора на території України та за її межами. Азартно-розважальний портал почав працювати з 2003 року. З того часу він зібрав навколо себе досить велику кількість користувачів, котрі полюбляють робити ставки на різноманітні спортивні змагання, а також запускати ігрові автомати. Так, цей портал пропонує два направлення для своїх користувачів. Сайт позиціонує себе як букмекерська контора та як онлайн-казино. Але сьогодні приділимо більше уваги саме першому направленню. 

Букмекерська контора VBet пропонує своїм клієнтам велике різнобарв’я послуг та пропозицій. На сайті зібрана досить велика кількість різноманітних спортивних дисциплін, на котрі можна робити ставки. Тут можна знайти як досить популярні види спорту — такі як футбол чи теніс, так і менш популярні, котрі лише набирають свої оберти — яскравим прикладом в даному випадку можна назвати кіберспорт. 

Особливості реєстрації на офіційному сайті БК VBet

Якщо ви плануєте користуватися повноцінним пакетом послуг ат пропозицій від букмекерської контори VBet, тоді вам потрібно пройти процедуру реєстрації. Вона досить проста та швидка, але саме вона допоможе відкрити обліковий запис та особистий рахунок, котрі допоможуть в майбутньому проводити операції з поповненням ігрового балансу, робити реальні ставки та виводити винагороди. 

До створення облікового запису на сайті БК VBet допускаються лише повнолітні клієнти з України та інших держав, де портал пропонує свої послуги та працює на законних підставах. Сама процедура реєстрації виглядає наступним чином:

  1. Заходимо на офіційну сторінку азартно-розважального порталу. 
  2. В правому верхньому кутку натискаємо на кнопку “Реєстрація”.
  3. На екрані з’явиться нове вікно, в якому потрібно вказати деякі особисті та контактні дані.
  4. Беттеру потрібно придумати надійний пароль від облікового запису.
  5. Ознайомитись та прийняти правила та умови членських відносин.
  6. Завершити реєстрацію.

Як можна зазначити, процедура дійсно досить проста та швидка. Але не потрібно недооцінювати її важливість та халатно ставитися до надання потрібної інформації. Так, наприклад, адміністрація сайту досить пильно слідкує та перевіряє нових клієнтів та той факт, що вони ввели під час реєстрації дійсні дані про себе. Якщо цей, один з головних пунктів, не був виконаний, то тільки но створений обліковий запис буде заблокований без можливості розблокування у майбутньому.

Вітальний бонус для нових клієнтів від БК VBet

Букмекерська контора VBet має досить велику кількість позитивних якостей, котрі підкорили серця тисяч беттерів з України та інших держав. І одним з таких позитивних моментів можна назвати вітальний бонус, котрий пропонує адміністрація букмекерської контори усім новим клієнтам після створення облікового запису на сайті порталу та початку членських відносин.  

Вітальна пропозиція пропонує новим клієнтам стровку ставки у розмірі 1 500 гривень. Щоб мати можливість взяти участь у такій вітальній пропозиції, новому клієнтові потрібно внести депозит на суму не менше 1 500 гривень, та зробити першу ставку у розмірі 100 гривень, або вище. Таку ставку потрібно зробити мінімум на три спортивні події, де коефіцієнт буде 1,2. 

Інші акційні пропозиції БК VBet

Букмекерська контора VBet пропонує бонуси не лише для нових клієнтів, також різноманітні заохочення розроблені і для активних користувачів послуг порталу. Серед найпопулярніших бонусних пропозицій для активних клієнтів можна назвати наступні:

  • Фрібет у розмірі 50 гривень за верифікацію облікового запису.
  • Кеш бонус на експрес ставки до 10%.
  • Спортивний джекпот.

Також можна спостерігати пропозиції з промокодами та додаткові бонуси в честь свят та видатних днів. Одним словом букмекерська контора VBet любить дарувати подарунки своїм клієнтам та робити їх перебування на сайті максимально цікавим та вигідним. 

Share via