Топ-5 порад для вибору школи з вивчення англійської

Багато шкіл англійської для свого збагачення обіцяють клієнту все можливе і неможливе. Хоче людина вивчити мову за два тижні – вивчить. Бажає підтягнути розмовну англійську за місяць – все вийде. При виборі школи головне дивитися правді у вічі. Швидкість засвоєння матеріалу, якість запам’ятовування нових слів залежать від самого студента. Одним учням достатньо 2-3 рази прочитати слово і вони його запам’ятали. Інші потребують декілька годин для вивчення того ж матеріалу. Тому кожен повинен вибрати мовну організацію індивідуально, зважаючи на свої потреби та вміння.

На що звертати увагу при виборі школи

Від індивідуальних можливостей людини залежить вибір школи англійської мови. Спеціалісти виокремили 5 порад, які допоможуть зробити правильний вибір:

  1. Мовна організація повинна знаходитися близько біля дому або роботи. На курси не бажано йти з поганим настроєм, який швидко псується в суспільному транспорті. Сучасний альтернативний варіант, який економить час та нерви, курси англійської онлайн. Дистанційні заняття коштують дешевше, ніж очні. Для їх відвідування не потрібні паперові носії та канцтовари. Вони огороджують від знаходження в транспортних засобах. Щоб відвідати дистанційні курси, буде потрібний стабільний вихід в інтернет та тихе місце для навчання.
  2. Школа повинна мати ліцензію. На просторах інтернету та в житті трапляються шахрайські організації. Вони виманюють гроші у клієнтів та зникають. Представники компанії повинні показати відповідні документи. Бажано додатково перевірити кваліфікацію майбутніх викладачів. Їхнє портфоліо повинно поповнюватися регулярно новими сертифікатами та курсами про підвищення кваліфікації. Після з’ясування всіх моментів можна підписувати договір про співпрацю.
  3. Щоб щось придбати, треба його роздивитися з усіх сторін. Більшість мовних організацій влаштовують день відкритих дверей. Онлайн-школи пропонують перше заняття безкоштовно. Цією можливістю треба скористатися.
  4. Ніхто не хоче за свої гроші отримати поверхневі знання англійської. На курсах повинні підтягнути граматику, лексику, фонетику. Вивчення лише одного розділу мови не гарантує якісний результат.
  5. Остання порада заключається у відвідуванні занять з невеликою кількістю студентів. Мовні знання у колективах із 5-6 чоловік краще засвоюються. Викладачі приділяють достатню кількість уваги кожного.

Сучасна школа англійської SOLID English School представляє собою сукупність всіх порад.

Share via