Українки готові на секс заради машин, iPhone та дорогих прикрас

Приватні оголошення українців переповнені інтимними пропозиціями, зустрічаються серед них і дуже оригінальні.

На сайтах, де українці розміщують свої оголошення, як виявилося, можна знайти не тільки квартиру або ж меблі, але і більш оригінальні пропозиції.

Майже кожен тематичний ресурс завалений пропозиціями інтимного характеру, серед яких зустрічаються дійсно креативні об’яви, зазначає «Комсомольська правда» в Україні».

Дами не сильно замислюються над своєю винагородою — в основному дівчата просять в обмін на секс прикраси, гаджети і невеликі презенти.

«В обмін на інтим прийму в подарунок ноутбук від порядного і гарного хлопця». Або: «Зроблю все, що завгодно за iPhone», «Інтим в обмін на дорогі прикраси».

Ще одна дівчина оцінила себе в автомобіль:

«Мила і вдячна дівчина прийме в подарунок авто. Готова розглянути Ваші умови. Пропозиції надсилайте з фото», — пише українка.

Набагато оригінальніші оголошення у чоловіків, які заради ночі з красунею, здається, готові майже на все.

Одна з найпопулярніших пропозицій — оренда для дівчат квартир у Києві:

«Оплачу оренду квартири для дівчини, можливо, студентки. Місячний бюджет: 6000 грн. Вимоги до кандидатки: вік 18-26 років. Зріст від 168 до 178 см. Вага до 65кг. Колір волосся не має значення. Самостійне проживання в орендованій квартирі. Мій інтерес: інтимні стосунки не більше двух разів на тиждень», — пише один з чоловіків.

Також представниць прекрасної статі кличуть на спільний відпочинок за кордоном:

«Запрошую симпатичну дівчину на море в теплі країни. Усі витрати беру на себе», — пише інтернет-казанова.

А ось ті, хто не може дозволити собі такі витрати, пропонують дівчатам фотосесії за інтимні ласки:

«Пропоную киянкам фотосесію в подарунок за можливість зробити кунілінгус. Якщо за вікном гарна погода, то зйомку, можливо, провести на вулиці. Для цього підійде фотопрогулянка по парку, красивих місцях Києва. Також фотосет можливо провести і у вас вдома або ж в студії».

Так і студенти, на стипендію яких не поїздиш на південь, масово заманюють дівчат ремонтом комп’ютерів в обмін на інтим. А деякі навіть просяться в гості, щоб голим прибрати апартаменти дами:

«Приберу старанно квартиру, в обмін на можливість прибирати голяка і під наглядом. Для жінок», — говориться в оголошенні.

До речі, деякі пропонують інтимні ласки, а за це готові ще й презент піднести: «Подобається пестити жіноче тіло. Попещу дівчину і подарую невеликий подарунок».

 

 

tsn.ua

 

 

Добавить комментарий