Що подарувати коханій дівчині на День народження: 3 ідеї подарунку

Напередодні Дня народження коханої дівчини треба заздалегідь подумати про подарунок. Безумовно, якщо вона хоче 13-й Айфон, такий товар можна піти і купити у найближчому магазині електроніки. Проте деякі подарунки вимагають підготовки, організації та зусиль. Тому в першу чергу визначтеся з ідеєю сюрпризу, а потім займіться організаційними питаннями.

Три ідеї подарунків

  1. Екстрим. Якщо ви досі не знаєте, що подарувати дівчині на День народження, подаруйте екстремальну пригоду. Наприклад, можна організувати політ на повітряній кулі, прогулянки верхи на коні, картинг та багато іншого. Ознайомтеся з усіма видами екстремальних розваг, щоб вибрати найцікавіше.
  2. Романтика. Романтична вечеря на даху будинку або в найдорожчому ресторані – також викличе теплі та зворушливі емоції, почуття вдячності та любові до людини, яка добре постаралася цього вечора.
    Романтичну вечерю на двох можна влаштувати навіть в домашніх умовах. Головне, переконайтеся, що вона хотіла на цей День саме такий формат святкування, а не веселе гуляння в нічному клубі з компанією друзів від десяти чоловік (замість двох).
  3. Цінну річ чи подію. Це може бути довгоочікувана зустріч з батьком (якщо він живе не на далекій півночі), відремонтований балкон для відпочинку з гарним краєвидом, поїздка на море серед зими (наприклад, до Єгипту). При цьому потрібно точно знати, що з ідеєю ви вгадали, і такий сюрприз сподобається.

Так це емоції, а не речі, косметика чи гаджети. Більшість дівчат полюбляють емоції, особливо екстремальні, що виходять за рамки повсякденного нудного життя. Айфон можна подарувати і потім, а політ на повітряній кулі або прогулянки верхи на коні (вперше у житті) – такі емоції ваша обраниця запам’ятає надовго та обов’язково оцінить.

Ще один підхід до вибору подарунку

Багато дівчат перед святами (День народження, Новий рік) намагаються натякнути хлопцеві, щоб вони хотіли отримати. Причому якщо ви чуєте від неї десятки варіантів, які вона хотіла б купити, це не означає, що вона хоче отримати на День народження відразу все. Це означає, що близька людина вирішила допомогти з ідеями, а ви вже самі вибираєте, який подарунок буде по кишені, який сюрприз хотіли б організувати.

Важливо слухати її і не пропускати повз вуха важливу для свята інформацію. І не залишайте підготовку сюрпризу на останній день. Якщо потрібно купити товар – купіть заздалегідь, хоч би за 3-5 днів до свята. Якщо ця послуга – заздалегідь забронюйте столик, квитки на повітряну кулю та інші важливі організаційні моменти.

Такий сюрприз вона обов’язково оцінить та запам’ятає. Це не буде чергова сумочка чи набір декоративної косметики. Подаруйте емоцію, щоб у свої 21 рік вона запам’ятала День народження з вами у тій атмосфері, яку ви влаштуєте.