Порівняй популярні пристрої від glo™ та вибери свій

На правах реклами.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

На даний час на сайті  представлені наступні моделі лінійки HYPER — glo™ HYPER X2, glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ, та лінійки PRO — glo™ PRO, glo™ PRO SLIM. Кожна модель унікальна, має велику популярність. Але серед пристроїв glo™ особливої уваги заслуговують два найновіші пристрої — це HYPER X2 та PRO SLIM.

Що вибрати glo™ HYPER X2 чи PRO SLIM?

Якщо ви не знаєте, що саме вибрати glo™ HYPER X2 чи PRO SLIM, радимо вивчити характеристики кожного з них та підбирати за власними вподобаннями.

HYPER X2 — остання та більш сучасна за попередній HYPER+ модель лінійки HYPER. Вона мінімалістична, але прогресивна, має плавні форми з глянцевим і матовим покриттям. Для споживачів запропоновано 6 кольорів, які можна вибрати, а саме — чорний металік, чорно-червоний, біло-золотий, м’ятний аквамарин, синій металік та хакі.

На відміну від свого попередника HYPER+, новий девайс на 13 % менший за розміром та на 7 % легший. Також виробник оновив наступні характеристики:

  • Оновлений LED-індикатор для ще кращого відображення прогресу сесії/стану зарядки;
  • окрему кнопку для активації режиму Boost;
  • IRIS-затвор* для захисту від пилу та сміття.

З glo™ HYPER X2 можна здійснювати до 2-х сесій поспіль**, або до 20 сесій на одному заряді акумулятора***. Температурний режим наступний — у стандартному режимі до 250°C, що дає змогу нагрівати пристрій за 20 секунд, а в режимі Boost — до 270°C з нагріванням за 15 секунд. Для повного заряджання пристрою потрібно до 3,5 годин, після чого він повністю готовий до використання.

glo™ PRO SLIM остання новинка з лінійки PRO.  Це наразі  найтонший серед усіх пристроїв, що представлені на сайті https://myglo.com.ua/ та має розміри 98x44x15,5 мм. Ззовні пристрій має матову поверхню, завдяки чому на ній не залишається слідів від пальців та не помітні подряпини.

На боковій панелі розміщені світловий індикатор та кнопка керування, а на нижній частині панелі — отвір для чищення та роз’єм для зарядки. Індикація кнопки повідомляє про рівень заряду та відображає статус підготовки. Готовність до використання та закінчення сеансу дублюється вібросигналом.

Сесія триває приблизно 4 хвилини у стандартному режимі (температура нагрівання до 250°C) та 3 хвилини у режимі Boost (до 280°C). За 20 сек до закінчення гаджет завібрує, а індикатор знову почне блимати – потім він автоматично вимкнеться. Ви також можете перервати сеанс, затиснувши кнопку на 2 сек. За бажанням можна виконати до 2 сесій поспіль** або до 16 сесій на одному заряді**.

Замовити можна на сайті, або в магазинах glo™ studio, glo™ pop-up. А також за необхідності отримати консультацію в службі підтримки за номером 0 (800) 50–90–80 або 8008****.

 

* Затвор із перекриваючих пластин циліндричної форми.

**За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача

**При використанні у режимі Буст. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача

**** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.