Друк на пляшках: у якій компанії краще замовити послугу?

Займаєтеся реалізацією сувенірної продукції? Асортимент магазину можна поповнити оригінальними пляшками для води з надрукованими фото та написами, наприклад, прапором України, собакою на прізвисько Патрон та іншими тематичними зображеннями. Також пляшки та фляги можна використовувати під час піар акції, у фітнес-клубі та інших цілях.

Друк на пляшках

Можна зробити закупівлю звичайних пляшок для води або інших напоїв, а можна замовити пляшки та фляги з печаткою. Для цього вам потрібно звернутись до майстерні фотосувенірів у Львові «ФотоБум». Перейдіть за посиланням https://fotobum.com.ua/pliashky-fliahy/ щоб ознайомитися з послугами майстерні.

Виберіть тип пляшки (звичайна або спортивна), надішліть спеціалістам майстерні шаблони дизайну для друку та обговоріть деталі. Можете замовити одну одиницю пляшки, щоб оцінити формат використання логотипу компанії чи тематичного напису. Наступний тираж може бути на 20 чи навіть на 100 пляшок з фотодруком.
Чим більший тираж, тим дешевше коштуватиме одна одиниця товару.

В описі кожної пляшки можна докладніше дізнатися про ємність (500-750 мл), діаметр, матеріал та тип друку. Не заощаджуйте на якості продукції, вибирайте звичайну тару або вироби для спортсменів, любителів фітнесу. У цьому випадку аксесуар буде корисним під час тренувань чи прогулянок у парку.

Чому варто звертатися до фахівців майстерні фотосувенірів «ФотоБум»:

  • швидкий та якісний друк на пляшках (за 1 день);
  • дотримання термінів виготовлення та відправлення тиражу;
  • вигідні ціни у Львові та у регіоні;
  • допомога у підборі найкращого дизайну для цього посуду.

Якщо ви вперше стикаєтеся з печаткою на пляшках та флягах, рекомендуємо переглянути приклади. Також якщо у вас немає готового дизайну, радимо звернутися до спеціалістів майстерні. Замовте додатково дизайн для цієї сувенірної чи PR продукції. Замовте оптимальний товар, який вас повністю влаштує за всіма критеріями.

Після виготовлення сувенірної продукції можна замовити доставку по Львову чи всій Україні. Якщо вам сподобається якість, сервіс та вигідна ціна у майстерні фотосувенірів, зможете продовжити співпрацю та замовляти ще більше товарів за доступною ціною.

Використовуйте пляшки з комерційною метою: для продажу або для пасивного маркетингу. Головне, що сьогодні вам вдалося знайти майстерню, в якій швидко виготовлять потрібну кількість пляшок. Цікаві також інші види сувенірної продукції, щоб замовити необхідні товари для піар-акції, магазину сувенірів та інших цілей.