Які напої варто вживати з суші: пам’ятка для гурманів

Суші – одна з найпопулярніших страв в усьому світі, яка має солодкі, солоні та гострі смакові нотки. В Україні ресторани східної кухні розповсюджені по всім куточкам країни. Якщо Ви хочете приємно провести вечір вдома, можете скористатися доставкою суші в Чернівцях.

До суші зазвичай подаються такі приправи, як імбир, васабі та соєвий соус. Проте чи знаєте Ви, чим їх варто запивати? Головне – напій не повинен зіпсувати смак, а навпаки, розкрити його, допомогти насолодитися стравою від Yoki.

Що з алкогольних напоїв підходить до суші? 

  • Саке – традиційна рисова горілка, яка за технологією приготування більше нагадує пиво. П’ють його як в охолодженому вигляді, так і підігрітому, в залежності від сорту.
  • Пиво – чудово підходить до морепродуктів. Краще брати світле пиво, міцність якого не більше 5 градусів.
  • Вино – сливове, рожеве та біле. Сливове вино солодке на смак, тож поєднуйте зі стравою в тому випадку, якщо не боїтеся перебити смак морепродуктів, подається охолодженим до 7 градусів. Біле має тонкий смак, подається охолодженим до 12-13 градусів. Рожеве вино вважається універсальним напоєм, оскільки воно має кислинку, притаманну білому вину та фруктовий присмак, який залишається після червоного, подається охолодженим до 10 градусів.

Що обрати з безалкогольних напоїв? 

  1. Чаї – важлива складова японської традиційної культури харчування. Поділяються на зелені й трав’яні чаї або фруктові з додаванням апельсину, лимонів, гранату або ягід. Підійде і чорний чай без додавання цукру. Містить безліч ферментів, які сприяють травленню. Пити варто після їжі, оскільки він чудово прибирає післясмак.
  2. Свіжовичавлені соки – грейпфрутовий, огірковий, томатний фреші є відмінним доповненням до суші.
  3. Мінеральна вода.
  4. Безалкогольне пиво.

Чим не варто запивати суші? 

Ніколи не обирайте солодкі газовані напої з великим вмістом цукру, які у поєднанні з морепродуктами можуть погіршити травлення, що, в свою чергу, призводить до таких неприємних наслідків, як розлад травлення, бурчання живота і так далі. Це, наприклад, стосується молочних коктейлів та кави. Також не варто зупиняти вибір на горілці та віскі.

Є велике різноманіття напоїв, які можна вибрати до суші, кожна людина знайде щось відповідно до власних уподобань. Головне – повністю розкрити багатство і післясмак страви. Ресторан Yoki пропонує широкий вибір азійської кухні, які добре поєднуються з авторськими коктейлями.