БЕЗДОГАННИЙ ОБРАЗ: НЕДОРОГІ СЕРЕЖКИ-ПРОТЯЖКИ ВІД ПРОВІДНОГО УКРАЇНСЬКОГО БРЕНДУ

Сережки — невіддільна частина повсякденного стилю кожної жінки. Навіть прихильниці стриманих образів, які не звикли до великої кількості яскравих прикрас, неодмінно мають у своїй колекції хоча б одну пару базових сережок. Тож дизайнери невпинно створюють усе більше різноманітних моделей сережок, аби кожна леді могла знайти ідеальну та неповторну родзинку для свого іміджу. Сережки протяжки — це той варіант, коли прикраса має дуже оригінальний та неординарний вигляд, але пасує всім без винятку. У колекції бренду “Столична Ювелірна Фабрика” ви знайдете сотні моделей трендових  та якісних сережок-протяжок на будь-який смак та бюджет.

ЩО ЯВЛЯЮТЬ СОБОЮ СЕРЕЖКИ-ПРОТЯЖКИ?

Класичні сережки-протяжки складаються лише з тонкого ланцюжка, який протягується крізь прокол за допомогою жорсткого кінчика, та невеликого декоративного елементу, що фіксує ланцюжок на мочці вуха. Спереду він має вигляд сережки-пусети та може приймати будь-яку форму. Сережки-протяжки відрізняються від інших видів тим, що не мають жодної застібки та тримаються на вусі лише за рахунок власної ваги.

Сьогодні найпопулярніші  сучасні різновиди протяжок із двома ланцюжками, які мають додатковий фіксатор  — металеву дужку, що утримує сережку на мочці. Така конструкція сережки дозволяє доповнити дизайн підвісками та ювелірними вставками більшої ваги.

НЕДОРОГІ ЗОЛОТІ СЕРЕЖКИ-ПРОТЯЖКИ У РІЗНОМАНІТНИХ ДИЗАЙНАХ

Попри таку нетривіальну форму сережки-протяжки пасують жінкам будь-якого віку та типу зовнішності, а також гармонійно поєднуються з усіма стилями одягу. Величезне розмаїття дизайнів вражає неймовірною палітрою кольорів, форм, розмірів, варіантів оздоблення. Широкий асортимент приємно здивує як прихильниць стриманих класичних ювелірних виробів, так і сміливих красунь, які шукають ефектні, вражаючі та навіть епатажні прикраси. Чим же можуть відрізнятися сережки-протяжки?

  • Метал. Сережки-протяжки виготовляють із золота та срібла. Також є комбіновані моделі із золота двох кольорів — ідеальний вибір для тих, хто не може визначитися з типом металу або просто шукає дещо оригінальне.
  • Форма. Це може бути класичний ланцюжок із невеличким фіксатором, подвійний ланцюжок з дужкою-фіксатором посередині, жорсткі протяжки без ланцюжків або комбінація двох тонких фігур, з’єднаних коротким ланцюжком посередині. Варіативність форм задовольнить будь-які ваші фантазії.
  • Оздоблення. Оригінальні фігурки, сяюча алмазна грань, блискучі діаманти та фіаніти, різнокольорові ювелірні камені — в каталозі бренду «Столична Ювелірна Фабрика» присутні найрізноманітніші дизайни, починаючи від найпростіших мінімалістичних сережок до шикарно оздоблених протяжок.

СТИЛЬНІ СЕРЕЖКИ-ПРОТЯЖКИ: ЯК НЕДОРОГО І ЗІ СМАКОМ УВИРАЗНИТИ ОБРАЗ

Сережки-протяжки — унікальний різновид прикрас. Вони досить ефектні й вишукані, та при цьому мають надзвичайно доступну вартість. Завдяки особливостям конструкції навіть довгі та масивні на вигляд протяжки залишаються легкими і невагомими, тому зберігають таку вигідну ціну. З тієї самої причини сережки-протяжки дуже зручні і зовсім не відчуваються упродовж дня. Ви можете носити їх хоч кожен день, урізноманітнюючи повсякденні, робочі та вечірні образи. Необхідно лише правильно підібрати модель: класичні моделі без каміння з мінімумом деталей — для повсякденних та ділових образів, сережки оригінальних форм із камінням та пишним оздобленням — до неформальних і святкових нарядів.

Довгі та тендітні сережки-протяжки візуально подовжують шию та роблять риси обличчя більш витонченими та привабливими. Для того, щоб вони якнайкраще виконували свою функцію, одягайте протяжки із вбранням, яке залишає шию відкритою. Ідеально сережки-протяжки пасують до високих зачісок, зібраного волосся або локонів, закріплених за обличчям. Якщо ви бажаєте носити сережки з розпущеним волоссям, то обирайте яскраві та масивні моделі, які виднітимуться  крізь пасма.

ДЕ КУПИТИ СЕРЕЖКИ-ПРОТЯЖКИ ЗА НАЙВИГІДНІШИМИ ЦІНАМИ

Золоті та срібні сережки-протяжки від бренду «Столична Ювелірна Фабрика» — недорогі і стильні прикраси для бездоганного жіночого стилю. Замовляйте ефектні сережки онлайн або відвідайте один із наших фірмових магазинів. Наші консультанти з радістю допоможуть вам підібрати вишукану пару сережок, яка зробить ваш образ яскравим та неперевершеним.