Must have функції пральних машин

Виробники великої побутової техніки не припиняють дивувати пристроями із широким переліком опцій. Користувачі вважають збільшену кількість функцій пріоритетним параметром під час вибору пральної машини. Однак переважно це маркетингова пастка, яка передбачає подачу однакових опцій під різними «соусами». Пропонуємо перелік базових функцій пральних машин, без яких не обійтися сучасному користувачу.

Мінімалізм у виборі техніки для догляду за речами

З огляду на те, що людина не кожного дня пере верхній одяг або пухові ковдри, здебільшого запропоновані у конкретній моделі машинки програми та режими будуть зайвими. Навіщо переплачувати за те, чим однозначно не користуватимешся. Краще звернути увагу на базовий список функцій, які мають пральні машинки в Києві та інших містах України.

Економне прання

Передбачене для тих, хто не може дозволити собі розкіш довгого очищення одягу через високі тарифи на електроенергію або обмеженість у часі. Режим передбачає скорочення процесу прання та відповідне зменшення витрат ресурсів. Машинка не нагріває воду до теплої або гарячої температури, тому використовувати функцію потрібно, якщо на речах немає сильних забруднень. 

Економне прання виручить, коли:

  • треба очистити одяг різних кольорів і типів тканин, які рекомендується розділяти й завантажувати окремо;
  • необхідно прати речі щодня, але немає бажання, можливостей і часу робити це вручну.

Додаткове полоскання

Сучасні моделі пральних машин за замовчуванням змивають залишки порошку та кондиціонеру для білизни. Якщо в сім’ї є маленька дитина або особи з алергією, необхідно ретельніше полоскати речі від побутової хімії. Тепер необов’язково запускати та витрачати час на ще одне прання. У цьому випадку доречно мати функцію додаткового полоскання.

Наявність такої опції дає змогу очистити білизну від побутової хімії навіть, якщо забруднення подолали вручну. Упродовж короткого проміжку часу пристрій промиє речі та видалить залишки порошку або різкий запах із глибини волокон. Функції пральних машин передбачають поєднання додаткового полоскання з віджимом або можливістю запустити останній.

Відкладений старт 

Опція відтермінування увімкнення — знахідка в умовах існування графіків планових відключень світла в Україні. Достатньо завантажити білизну в барабан, додати пральний засіб і вибрати відповідну програму. Далі необхідно активувати опцію відкладеного старту. Функція виручить у тому випадку, якщо світло вдома є за вашої відсутності, а брудного одягу накопичилося більше, ніж чистого.

Достатньо один раз розібратися із доступними в пральних машинах опціями, щоб вибрати оптимальний пристрій для догляду за речами. Полювати за моделями з десятками додаткових програм чи ні — вибір користувача. Однак навіть базовий перелік режимів дає змогу якісно очистити одяг від забруднень та не переплачувати за маркетингові хитрощі.