Котли твердопаливні – їх потужність

tverdotoplivnyj_kotelКотли твердопаливні для дому мають різну теплову потужність залежно від квадратури приміщення, в якому планується їх експлуатація. Для житлового приміщення в 80 квадратних метрів оптимальним варіантом буде прилад, потужність якого становить 7 … 10 кВт. Показник теплової продуктивності у розмірі більше 10 кВт говорить про те, що такий котел твердопаливний для опалення дачі відмінно впорається із завданням обігріву цілих 100 квадратних метрів.

В асортименті нашого магазину також є моделі, розраховані на обігрів площ, квадратура яких перевищує 500 квадратних метрів. Такі зарубіжного виробництва або українські котли твердопаливні опалення відносять до промисловим моделями. Тому якщо у вас є необхідність опалювати складські приміщення або цеху, ласкаво просимо до нас. Потужність в 20 кВт відповідає 250 метрам квадратним площі, 40 кВт – 500 метрам і т.п.

ДЕ КРАЩЕ КУПУВАТИ КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ?

Якщо ви хочете придбати котел опалювальний твердопаливний найкращої якості, ласкаво просимо до нас. Всі без виключення моделі опалювального обладнання, представлені в нашому каталозі, є:

  • надійними,
  • економічними,
  • простими у використанні,
  • ефективними,
  • універсальними,
  • доступними.

Тільки у нас ви зможете здобувати на найвигідніших умовах котли твердопаливні для дому. Така покупка дозволяє:

  • Швидко створювати бажані температурні умови в приміщенні,
  • Економити на паливі (тверді його види набагато доступніше, ніж будь-які інші) та електроенергії,
  • Не страждати від перебоїв у газопостачанні та подачі електрики.

Якого б результату ви не хотіли досягти в результаті покупки, будьте впевнені, наші котли чавунні твердопаливні вас не розчарують. Наші постійні клієнти, які протягом довгих років успішно експлуатують свої надбання в будинку, теплиці, на дачі, можуть підтвердити це.

Продаж котлів твердопаливних для дому – основний напрямок роботи нашої компанії, тому ми робимо все для того, щоб воно розвивалося. Привабливі для покупця умови покупки – один з факторів, на які ми робимо акцент.

Наша ціна твердопаливних котлів опалення – найкраща

Рішення купити котел твердопаливний тривалого горіння або будь-який інший модифікації у нас – дуже правильне, зважене і вигідне. Зробивши таку покупку, ви економите двічі. Перший раз завдяки тому, що вартість твердопаливних котлів в нашому магазині є мінімальною. Вона не містить «непотрібних» статей витрат на посередників і необгрунтованих накруток. Другий пункт економії – витрати на паливо. Дрова, торф, вугілля – дешеву сировину в порівнянні з газом, тому ви економите значні суми, використовуючи твердопаливні котли для приватного будинку.

Постачальників реалізованих нами товарів ми вибираємо дуже ретельно. І першою вимогою, якому вони повинні відповідати, є оптимальне співвідношення ціни і якості. Таким чином, ми гарантуємо своїм покупцям, що придбані у нас навіть найдешевші твердопаливні котли будуть повністю відповідати заявленим характеристикам. Приходьте до нас і самі у всьому цьому переконаєтесь!

Де придбати якісні та недорогі твердопаливні котли опалення для дачі?

На жаль, не завжди доступно – значить, якісно. Тому багато покупців просто не ризикують купувати дешеві котли твердопаливні в магазині. Але що робити, якщо сім’я не дуже-то має засобами, але хоче придбати якісний товар? Вихід є – приходьте до нас. Наш магазин гарантує повну відповідність характеристик реалізованих товарів заявленим показникам. Це означає, що ваше придбання буде вірою і правдою служити вам не один десяток років. Куплені вітчизняні твердопаливні котли в інтернет магазині нашої компанії не будуть вимагати в процесі експлуатації особливих тимчасових, матеріальних і трудових витрат. І ціна такої покупки буде мінімальною.

Крім гарантії заводу-виробника, кожна одиниця товару перевіряється, що називається, на місці. Це виключає ймовірність придбання вами, покупцями, товару з якими-небудь дефектами або несправностями. Всі обережності і заходи з контролю якості виробляються нами з однією єдиною метою. Ми хочемо пропонувати своїм покупцям тільки кращий товар за доступною вартості. Адже продаж твердопаливних котлів для дачі – пріоритетний напрямок роботи нашої компанії. І ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб воно розвивалося і приваблювало покупців.