Автономні каналізації для приватних будинків

Однією з найважливіших причин для переїзду до свого будинку за містом є несприятлива екологічна ситуація у великих містах. Прагнення людей забезпечити своїх дітей свіжим повітрям цілком зрозуміле. Але не можна забувати і про комунікації та інфраструктуру, які забезпечать комфортне проживання в будинку.

Мало вибрати привабливий стиль для майбутнього будинку, будівля ще має добре вписуватися в навколишнє середовище, бути зручною для проживання. Необхідно врахувати всі нюанси ландшафту та доступність комунікацій. Якщо поблизу немає каналізаційної гілки, слід подумати про придбання автономної системи. Їх існує широке різноманіття моделей. Відмінність в обсягах води, що переробляється, і якості очищення.

Бетонні кільця – це різновид залізобетонних виробів, які з кожним роком все більше використовуються в різних сферах будівельної діяльності.

Автономне житло за містом

Сьогодні, як ніколи, популярна ідея екологічного та автономного будинку. Існують системи забезпечення електроенергією та теплом на основі відновлюваних ресурсів, наприклад, сонячні батареї, вітрові установки. Але не можна забувати про водогін та каналізації. Особливу роль з погляду екології грає очищення стічних вод біля приватної ділянки.

Автономна каналізація  – один із прикладів вирішення цієї проблеми, така система дозволяє досягти 98% чистоти стічних вод. Для власників будинку важливим фактором є простота та зручність використання обладнання, а також можливість монтажу у різних кліматичних умовах. Такі системи добре підходять для котеджних селищ, оскільки можуть обслуговувати до 20 осіб. Головний плюс – просте обслуговування каналізації, варто лише раз на чотири місяці відкачати відпрацьований мул.

Існують системи очищення стічних вод та на невелику кількість споживачів. Автономна каналізація проводиться у різних варіаціях як на одну сім’ю з трьох осіб, так і на селище до 150 мешканців. Мати своє житло і ні від кого не залежати – ця ідея стає все більш привабливою з урахуванням цін на комунальні послуги, що постійно зростають.

Багато власників житла приходять до висновку, що простіше заплатити один раз при будівництві будинку за автономну електрику, водопостачання та каналізацію. Експерти стверджують, що такі витрати можуть окупитися за 7-10 років, адже будинок прослужить кільком поколінням мешканців. Щоправда, треба враховувати, що час побудови в такому разі може також трохи збільшитися.