Вибираємо сейф для зберігання зброї

Сейф для зберігання зброї – це металева шафа яка призначена для розміщення в ній рушниць, карабінів, гвинтівок і патронів до нього, а також аксесуарів для догляду за зброєю. Згідно з законодавством зберігати зброю та набої до неї необхідно в залізних сейфах, шафах та ящиках, що замикаються на ключ та спеціально для цього виготовляються. Ознайомитись з моделями, актуальними цінами можна перейшовши за посиланням на сайт Інтернет-магазину PRO-S.COM.UA в категорію «Сейфи для зброї»: https://pro-s.com.ua/dlya-zbroi

Порушення правил зберігання зброї може призвести до трагічних наслідків …

Кожен власник зброї несе персональну відповідальність за її надійне зберігання. Важливо щоб вона не попала до рук дітей, злодіїв чи інших непроханих гостей. Саме тому перед отриманням дозволу на придбання зброї дільничний інспектор перевіряє чи за місцем проживання встановлено сейф для цього.

Види сейфів для зброї

У нашому каталозі на сайті є кілька видів збройових сейфів:

  1. Недорогі сейфи для зброї Hunter – для зберігання довгоствольної зброї та патронів. Бюджетна лінійка Хантер повністю відповідає вимогам Національної поліції. Завдяки продуманій конструкції та доступній ціні користуються неабиякою популярністю в Україні. 
  2. Пістолетні сейфи – вони призначені для зберігання пістолетів, револьверів, пристроїв для відстрілу гумових куль (травматів) і патронів до нього.
  3. Збройові шафи – великі за розмірами шафи призначені для зберігання великої кількості одиниць зброї.
  4. Сейфи Griffon GE – сертифікована в Європейському союзі лінійка засобів для зберігання зброї. Сейфи комплектуються сертифікованими замками (Ключовий або електронний кодовий).
  5. Горизонтальні сейфи для зброї – конструкція виробу дозволяє встановлювати під ліжком, шафою чи в багажнику автомобіля. 
  6. Вогнезламостійкі броньовані сейфи – потужне обладнання для зберігання зброї, готівкових грошей та цінних речей. Вогне-замостійка конструкція забезпечує захист від вогню протягом 30 хв. (Випробування проводяться при температурі 1100 градусів за Цельсієм.). та підвищену міцність до механічних впливів. Зламати такі моделі дуже складно.

Як правильно підібрати сейф для зброї

Найкраще підбирати сейф або шафу по найдовшій рушниці, що є в арсеналі. Зберігати зброю у розібраному вигляді незручно, тому для мисливських рушниць підійдуть лише високі сейфи. Варто звернути увагу і на глибину шафи для зброї або сейфа. Якщо карабін оснащено оптичним прицілом, глибина сейфа або шафи повинна бути не менше 310 мм. Безпечно та зручно зберігати зброю та боєприпаси за окремістю. Для цього в збройових сейфах передбачено патронне відділення, що замикається на ключ, — трейзер.

Перед покупкою збройового сейфу слід врахувати кількість зброї та набоїв, щоб у придбаний сейф помістилося все. 

Який би варіант збройового сейфа або шафи Ви не обрали б для свого будинку, серед  широкого асортименту PRO-S.COM.UA, Ви знайдете тільки якісну продукцію, що відповідає всім вимогам законодавства України. Якщо є необхідність в додатковій консультації з питань характеристик, наявності, доставки телефонуйте за номером 0932519999.

 Відео з випробування сейфу Griffon CL II.150.K.E GUN

Share via