Дерев’яні меблі та чому ця меблева класика завжди популярна і її варто купити

Вироби меблів з дерева залишаються популярними серед більшості категорій користувачів. Це пов’язано з тим, що дерев’яні меблі є найбільш органічними для людини. Вони стильно виглядають та створюють атмосферу затишку у квартирі чи комерційному приміщенні. Зручні та витривалі, привабливі за дизайном дерев’яні садові меблі пропонує виробник меблів з ротангу та дерева – українська компанія Rattwood. Асортимент товарів є широким, як і форми, моделі, цінові діапазони виробів. Привабливі ззовні та оптимальні за вартістю, вони тривалий час будуть використовуватись без ремонтів та заміни.

В чому переваги дерев’яних меблів

Вартість дерев’яних меблів може бути трохи вищою, ніж виготовлених з синтетичних матеріалів, однак їх характеристики суттєво відрізняються. Один із найважливіших параметрів – екологічність дерев’яних меблів. Під час свого використання вони не виділяють жодних шкідливих речовин оскільки створені з натуральної деревини та скріплені металевою фурнітурою або безпечними для застосування клеєвими сумішами.

Ефективність і просте використання, “тепло” поверхні

Дерев’яні меблі мають оптимальну вагу, а під час їх використання очищення поверхні може відбуватись за допомогою будь-яких миючих засобів. Дерево є хімічно нейтральним матеріалом, тому для знімання шару бруду чи пилу можна використовувати різноманітні засоби, що є в арсеналі домашнього господарства чи офісного обслуговування предметів інтер’єру.

В більшості конструкцій дерев’яних меблів передбачена можливість їх ремонту в разі необережного поводження чи випадкового пошкодження окремих елементів. Ремонтоздатність таких конструкцій:

  • скорочує видатки на їх обслуговування;
  • дає можливість відновити функціональність будь-якого виду меблів з натурального дерева;
  • економить матеріали на виготовлення аналогів – є екологічно лояльною.

Ще одна суттєва перевага використання саме натурального дерева під час виготовлення меблів –  відчуття “теплої” поверхні навіть у прохолодному приміщенні під час користування стільцями, столами та іншими видами меблів. Це пояснюється тим, що поверхня дерева повільно віддає та сприймає холод і тепло. Таким чином поверхня зберігає свою температуру яка є комфортною для людини.

Завжди актуальний перелік товарів від меблевого виробника є на сайті компанії Rattwood. Тут є садові меблі, меблі для кафе, відкритих просторів, вироби з ротангу та декоративні елементи інтер’єру. Весь цей асортимент та багато інших меблів доступні для постійного замовлення за оптимальними цінами і відповідної якості товарів. Консультанти компанії допоможуть оформити замовлення через інтернет-магазин і за потреби розкажуть детально про властивості товарів, їх можливості та якісні характеристики.